xora pl

Pomoc

Kategoria: Czytnik

Jak dodać, edytować lub usunąć kanał?

Aby dodać nowy kanał do czytnika, wybierz opcję dodaj nowy kanał w bocznym menu (po lewej stronie).

W celu edycji kanału - lub jego usunięcia - kliknij w ikonkę more_horiz znajdującą się przy nazwie kanału w bocznym menu (jest również dostępna po prawej stronie paska z nazwą kanału nad listą artykułów, po wejściu w wybrany kanał) i wybierz z listy opcję edytuj lub usuń.

Jak importować lub eksportować plik OPML?

Aby dokonać eksportu pliku OPML z listą Twoich kanałów, kliknij w ikonkę settings, a następnie wybierz opcję eksportuj. Jeżeli chcesz dokonać importu swoich kanałów do aplikacji, kliknij opcję importuj.

Uwaga: opcja importuj - ze względu na ograniczenia technologiczne przeglądarek - nie działa z poziomu ich rozszerzeń. Skorzystaj z wersji WWW aplikacji, aby wykonać tę czynność.

Jak otworzyć cały artykuł?

Zainteresował Cię fragment artykułu? Całość możesz przeczytać klikając w ikonkę open_in_new, która przekieruje Cię na stronę docelową z wybranym artykułem.

Jak udostępnić artykuł w social media?

Aby udostępnić artykuł w serwisach społecznościowych, wystarczy, że na podglądzie artykułu klikniesz w ikonkę wybranego serwisu (np. Twitter lub Facebook).

Możesz również skopiować link artykułu klikając ikonkę content_copy i przesłać go znajomemu.

Jak zapisać artykuł do przeczytania na później?

Aby zapisać artykuł i przeczytać go w późniejszym terminie, wystarczy, że klikniesz na jego tytuł, a gdy zostanie włączony podgląd artykułu, klikniesz ikonkę bookmark_border.

Dołącz do xora.pl

W kilka sekund możesz dołączyć do grona użytkowników.