xora pl

Pomoc

Kategoria: Hasła

Czy moje hasła w serwisie „xora.be, Hasła” są bezpieczne?

Oczywiście! Wszystkie dodane hasła są szyfrowane specjalnym algorytmem, co zapewnia pełne bezpieczeństwo ich przechowywania. Rozkodowywane są one tylko dla Ciebie na podstawie unikalnego klucza w momencie logowania i tylko Ty masz do nich wgląd.

Jak dodać, edytować lub usunąć folder z hasłami?

Aby dodać nowy folder, użyj przycisku dodaj nowy folder znajdującego się w menu bocznym (po lewej stronie). W celu edycji folderu - lub jego usunięcia - kliknij w ikonkę more_horiz znajdującą się przy jego nazwie w bocznym menu (jest również dostępna po prawej stronie paska z nazwą folderu nad listą haseł, po wejściu w wybrany folder) i wybierz z listy opcję edytuj lub usuń.

Jak dodać, edytować lub usunąć hasło?

Aby dodać nowe hasło użyj przycisku add znajdującego się w prawym dolnym rogu.

Jeżeli chcesz edytować hasło, kliknij na nie, wybierz ikonkę edit i dokonaj zmian. W celu usunięcia hasła, kliknij w ikonkę delete.

Możesz również szybko skopiować swoje hasło, korzystając z ikonki content_copy.

Jak przenosić lub kopiować hasła między folderami?

W celu przeniesienie lub skopiowania zawartości folderu, kliknij w ikonkę more_horiz znajdującą się przy jego nazwie w bocznym menu po lewej stronie (jest również dostępna po prawej stronie paska z nazwą folderu nad listą haseł, po wejściu w wybrany folder) i wybierz z listy opcję przenieś lub kopiuj.

Jak wyeksportować hasła do pliku tekstowego?

Aby wyeksportować swoje hasła, kliknij w ikonkę settings, a następnie wybierz opcję do pliku tekstowego. Hasła zostaną automatycznie pobrane na Twój dysk w formacie tekstowym.

Pamiętaj, że pobrane hasła są zdekodowane, więc dla własnego bezpieczeństwa nie przechowuj ich na swoim dysku dłużej, niż jest to absolutnie niezbędne.

Jak wygenerować bezpieczne hasło?

Jeżeli nie masz pomysłu lub czasu, aby wymyślić bezpieczne hasło, skorzystaj z możliwości jego automatycznego generowania.

W tym celu kliknij w ikonkę settings, a następnie wybierz opcję generuj bezpieczne hasło. Następnie określ liczbę znaków - maksymalnie 24 - i wygeneruj swoje własne, bezpieczne hasło.

Jak zaimportować hasła z LastPass?

Aby dokonać importu swoich haseł kliknij w ikonkę settings, a następnie wybierz opcję LastPass.

Teraz otwórz swój sejf LastPass, a następnie wybierz opcję ustawienia > zaawansowane > eksportuj. Następnie podaj swoje hasło i zatwierdź. W efekcie, zostanie wyświetlona Twoja lista haseł, którą wystarczy skopiować i wkleić w odpowiednie pole w naszej aplikacji.

Dołącz do xora.pl

W kilka sekund możesz dołączyć do grona użytkowników.