xora pl

Pomoc

Kategoria: Zadania

Jak dodać, edytować lub usunąć listę z zadaniami?

Aby dodać nową listę, użyj przycisku dodaj nową listę znajdującego się w menu bocznym (po lewej stronie). W celu edycji listy - lub jej usunięcia - kliknij w ikonkę more_horiz znajdującą się przy jej nazwie w bocznym menu (jest również dostępna po prawej stronie paska z nazwą listy nad listą zadań, po wejściu w wybraną listę) i wybierz z listy opcję edytuj lub usuń.

Jak dodać, edytować lub usunąć zadanie?

Aby dodać nowe zadanie, wpisz jego treść w polu formularza, który znajduje się nad listą zadań, a następnie zatwierdź klikając przycisk enter na swojej klawiaturze.

Jeżeli chcesz edytować zadanie, kliknij na nie, wybierz ikonkę edit i dokonaj zmian. W celu usunięcia zadania, kliknij w ikonkę delete.

Jak opuścić listę z zadaniami do której mnie dodano?

Udostępniono Ci listę, jednak z pewnych przyczyn nie chcesz z niej korzystać? Spokojnie, możesz opuścić listę w każdej chwili. W tym celu kliknij w ikonkę more_horiz znajdującą się przy jej nazwie w bocznym menu po lewej stronie (jest również dostępna po prawej stronie paska z nazwą listy nad listą zadań, po wejściu w wybraną listę) i wybierz z listy opcję opuść.

Jak oznaczyć lub odznaczyć zadanie jako „ulubione”?

Najważniejsze lub najpilniejsze zadania możesz oznaczyć jako ulubione. W tym celu wybierz interesujące Cię zadania, a następnie kliknij w ikonkę favorite_border. Aby usunąć zadanie z ulubionych kliknij w ikonkę favorite. Zadanie możesz oznaczyć również już na etapie jego dodawania.

Jak przenosić lub kopiować zadania między listami?

W celu przeniesienie lub skopiowania zawartości listy, kliknij w ikonkę more_horiz znajdującą się przy jej nazwie w bocznym menu po lewej stronie (jest również dostępna po prawej stronie paska z nazwą listy nad listą zadań, po wejściu w wybraną listę) i wybierz z listy opcję przenieś lub kopiuj.

Jak udostępnić komuś listę z zadaniami?

W celu udostępnienia listy innej osobie zarejestrowanej w serwisie xora.pl, kliknij w ikonkę more_horiz znajdującą się przy jej nazwie w bocznym menu po lewej stronie (jest również dostępna po prawej stronie paska z nazwą listy nad listą zadań, po wejściu w wybraną listę) i wybierz z listy opcję udostępnij.

Następnie podaj adres e-mail osoby, która posiada konto w naszym serwisie. Wybrana osoba zostanie powiadomiona mailowo o fakcie udostępnienia jej listy (jeżeli nie wyłączyła tej opcji w ustawieniach powiadomień). Będzie również powiadamiana o każdej nowej pozycji dodanej do niej (jeżeli nie wyłączyła tej opcji w ustawieniach powiadomień).

Jak wydrukować zadania?

W celu wydrukowania listy kliknij w ikonkę more_horiz znajdującą się przy jej nazwie w bocznym menu po lewej stronie (jest również dostępna po prawej stronie paska z nazwą listy nad listą zadań, po wejściu w wybraną listę) i wybierz z listy opcję drukuj.

Jak zaimportować zadania z Wunderlist?

Istnieje możliwość importowania zadań z serwisu Wunderlist. W tym celu należy kliknąć ikonkę settings, a następnie wybrać opcję Wunderlist.

Udostępniłem komuś listę z zadaniami, jak mogę go usunąć?

W celu usunięcia osoby z udostępnionej listy kliknij w ikonkę more_horiz znajdującą się przy jej nazwie w bocznym menu po lewej stronie (jest również dostępna po prawej stronie paska z nazwą listy nad listą zadań, po wejściu w wybraną listę) i wybierz z listy opcję udostępnij. Z nowego okna z listy zezwoleń wybierz maila odpowiedniej osoby i potwierdź jej usunięcie.

Dołącz do xora.pl

W kilka sekund możesz dołączyć do grona użytkowników.