xora pl

xora.pl, Hasła

hasla.xora.pl

Nasza aplikacja pomoże Ci segregować i w bezpieczny sposób przechowywać wszystkie Twoje hasła. Dzięki pełnej synchronizacji danych w czasie rzeczywistym, masz do nich dostęp na każdym urządzeniu. Wszystkie dodane hasła są szyfrowane specjalnym algorytmem, co zapewnia pełne bezpieczeństwo ich przechowywania. Rozkodowywane są one tylko dla Ciebie na podstawie unikalnego klucza w momencie logowania i tylko Ty masz do nich wgląd. Dzięki generatorowi, możesz również tworzyć unikalne, bezpieczne hasła, które możesz stosować do wszystkich aplikacji i witryn internetowych.

Rozszerzenia

Wybierz rozszerzenie dla swojej przeglądarki.

Aplikacja xora.pl, Hasła posiada swoje rozszerzenia dla najpopularniejszych przeglądarek. Zainstaluj swoje rozszerzenie i ciesz się wygodą korzystania z naszych aplikacji bez konieczności odrywania się od aktualnie przeglądanych stron WWW.

Najważniejsze cechy

Sprawdź, dlaczego warto korzystać z aplikacji xora.pl, Hasła.

Pełna synchronizacja

Wszystkie Twoje dane dostępne są w czasie rzeczywistym na każdym urządzeniu.

Bezpieczeństwo

Wszystkie newralgiczne dane, szyfrowane są specjalnym algorytmem, który dekoduje je w momencie logowania. Dzięki temu, dostęp do nich masz tylko i wyłącznie Ty.

Prywatność

Nie przekazujemy i nie zbieramy Twoich danych wyszukiwania, ani żadnych innych danych tymczasowych. W pełni dbamy o przysługujące Ci prawo do prywatności.

Spójność

xora.pl, Hasła posiada te same funkcje i ten sam wygląd, zarówno w wersji przeglądarkowej, rozszerzeniach, jak i wersjach mobilnych. Dzięki temu możesz łatwo poruszać się po aplikacji na każdej platformie, według swoch wypracowanych upodobań.

Prostota i szybkość

Aplikacja jest prosta, szybka i wygodna w użyciu. Wyeleminowaliśmy zbędne moduły, które tylko komplikują funkcjonalność w konkurencyjnych aplikacjach.

Współpraca

Dzięki opcji udostępniania, możesz współdzielić swoje dane ze znajomymi.

Dołącz do xora.pl

W kilka sekund możesz dołączyć do grona użytkowników.